Vrácení zboží /výměna / reklamace

Jak postupovat, když Vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit nebo vyměnit za jinou velikost?

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. V ideálním případě nám prosím posílejte zboží v původním obalu.

Zboží nesmí být použité nebo poškozené.


Vrácení/výměna zboží

Pokud vám zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit nebo vyměnit za jinou velikost, pošlete nám ho zpět. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Přiložte kopii dokladu o nákupu (fakturu). Na ní prosím napište, zda se jedná o vrácení zboží v zákonné lhůtě nebo o reklamaci a nebo o výměnu za jinou velikost zakoupeného zboží. Popřípadě vyplňte číslo bankovního účtu, na který budete chtít vrátit vaše peníze.

Na tento bankovní účet vám přijdou peníze za vrácené zboží, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení balíku na svou adresu zdarma. Druhou možností je osobní vrácení, které je zdarma.

Podrobnější informace naleznete v obchodních podmínkách.

Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít Rig of Death s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží. 

Posílejte pouze na zásilkovnu!

Adresa: 

"RoD VRATKA"

FM Textil s.r.o.

Littrowa 283

346 01 Horšovský Týn

(zboží v žádném případě neposílejte na dobírku)

Tel.:777609585

email: rigofdeath@gmail.com

Adresa pro osobní předání:

Rig of Death

Náměstí Republiky 65

346 01  Horšovský Týn